Ubezpieczenia na życie Tarnów

Ubezpieczenia osobowe, w tym Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Ubezpiecz rodzinę od następstw niebezpiecznych wypadków

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie NNW?

Dla każdego Klienta, w zależności od potrzeb, wieku, wykonywanej pracy, zakresu, stanu zdrowia istnieje możliwość dobrania odpowiedniego wariantu ubezpieczenia. Są również ubezpieczenia NNW skierowane do konkretnych grup Klientów, np Ubezpieczenie NNW Młodzieży w Placówkach dydaktycznych, czy NNW skierowane do grup zawodowych. Osobny dział stanowią ubezpieczenia NNW dla osób zajmujących się wyczynowym uprawianiem sportu.

Co jest przedmiotem ubezpieczenia i co oznacza skrót NNW?

Ubezpieczenie NNW - od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, zapewnia pomoc finansową w razie wypadku, świadczenie za uszczerbek na zdrowiu, zadośćuczynienie za śmierć, zwrot kosztów środków pomocniczych, protez, leków, czy przysposobienia zawodowego, zadośćuczynienie za krzywdę i ból i inne. Dodatkowo, w niektórych produktach NNW można dołączyć zadośćuczynienie za pobyt w szpitalu, nieobecność w szkole, czy śmierć rodziców, lub osób bliskich.

Jak długo trwa ubezpieczenie na życie?

Polisę zawiera się na okres jednego roku. W szczególnych przypadkach, np w ubezpieczeniach szkolnych, może być termin obowiązywania polisy dostosowany do potrzeb, czyli ostatnie klasy szkół średnich kończą 31 sierpnia, a na studiach mają polisy obowiązujące od 1 października.

Dlaczego warto? Jakie korzyści niesie za sobą posiadanie ubezpieczenia na życie i NNW?

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków daje możliwość powrotu do zdrowia i normalnego funkcjonowania, poprzez pokrycie kosztów związanych z chorobą, uzyskanie środków na przystosowanie osób niepełnosprawnych, czy wyrównanie utraconych korzyści. Może być wsparciem w zorganizowaniu pogrzebu, oraz dla osób, które pozostają.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie życie w Multi‑K?

Wieloletnie doświadczenie i wiedza dają nam możliwość dobrania dla każdego Klienta odpowiedniego wariantu i zakresu, a także dołączenia do polisy ryzyk dodatkowych. Mając możliwość porównania ofert wszystkich Firm, możemy znaleźć odpowiedni rodzaj ubezpieczenia za korzystną cenę.

Dlaczego warto ubezpieczyć swój pojazd w Multi-K?

Dzięki temu, iż współpracujemy ze wszystkimi Firmami na rynku, możemy naszym Klientom dobrać elestyczny, dopasowany do potrzeb wariant ubezpieczenia, a także sprawdzić i porównać najkorzystniejsze ceny. Pomagamy również w razie zdarzenia drogowego. Większość kierowców potrzebuje w takich sytuacjach wsparcia i rady.

Zapraszamy do kontaktu:

608731017 | monika.komorowska@op.pl
lub przez formularz kontaktowy poniżej.

Nasze biuro znajduje się w Tarnowie przy ulicy Dąbrowskiego 1.