Ubezpieczenia na życie w Tarnowie

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie NNW?

Dla każdego, w zależności od potrzeb (wieku, wykonywanej pracy, jej zakresu, stanu zdrowia) istnieje możliwość dobrania odpowiedniego wariantu ubezpieczenia. Są również ubezpieczenia NNW skierowane do konkretnych grup Klientów, np. Ubezpieczenie NNW młodzieży w placówkach dydaktycznych, czy NNW skierowane do konkretnych grup zawodowych. Osobny dział stanowią ubezpieczenia NNW dla osób zajmujących się wyczynowym uprawianiem sportu.

Co jest przedmiotem ubezpieczenia i co oznacza skrót NNW?

Ubezpieczenie NNW - od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, zapewnia pomoc finansową w razie wypadku, świadczenie za uszczerbek na zdrowiu, zadośćuczynienie za śmierć, zwrot kosztów środków pomocniczych, protez, leków, czy przysposobienia zawodowego, zadośćuczynienie za krzywdę i ból i inne. Dodatkowo, w niektórych produktach NNW można dołączyć zadośćuczynienie za pobyt w szpitalu, nieobecność w szkole, czy śmierć rodziców lub osób bliskich.

Jak długo trwa ubezpieczenie na życie?

Polisę zawiera się na okres jednego roku. W szczególnych przypadkach, np. w ubezpieczeniach szkolnych, może być termin obowiązywania polisy dostosowany do potrzeb, czyli ostatnie klasy szkół średnich kończą 31 sierpnia, a studenci mogą wybrać polisy obowiązujące od 1 października.

Dlaczego warto? Jakie korzyści niesie za sobą posiadanie ubezpieczenia na życie i NNW?

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków daje możliwość powrotu do zdrowia i normalnego funkcjonowania poprzez pokrycie kosztów związanych z chorobą, uzyskanie środków na przystosowanie osób niepełnosprawnych, czy wyrównanie utraconych korzyści. Może być wsparciem w zorganizowaniu pogrzebu oraz dla osób, które pozostają.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie życie w Multi‑K?

Wieloletnie doświadczenie i wiedza dają nam możliwość dobrania dla każdego odpowiedniego wariantu i zakresu, a także dołączenia do polisy tzw. ryzyk dodatkowych. Mając możliwość porównania ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych, możemy znaleźć odpowiedni rodzaj ubezpieczenia za korzystną cenę.

Dlaczego warto ubezpieczyć swój pojazd w Multi‑K?

Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi na polskim rynku, Pomożemy Ci dobrać elastyczny, dopasowany do potrzeb wariant ubezpieczenia, a także sprawdzić i porównać najkorzystniejsze ceny. Pomagamy również w razie zdarzenia drogowego. Większość kierowców potrzebuje w takich sytuacjach sprawnego wsparcia i rady.

Ubezpieczenia osobowe na życie Tarnów

Ubezpieczenia na życie w Tarnowie, Multi-K Monika Komorowska

Zapraszamy do kontaktu:

+48 608 371 017 | monika.komorowska@op.pl
lub przez formularz kontaktowy poniżej.

Nasze biuro znajduje się w Tarnowie przy ulicy Lwowskiej 43.