Ubezpieczenia turystyczne w Tarnowie

Do kogo skierowane są ubezpieczenia podróżne?

Ubezpieczenia turystyczne są skierowane do wszystkich Polaków wyjeżdżających za granicę, zarówno w celach turystycznych, jak i do pracy. Także do Obcokrajowców wyjeżdżających poza kraj stałego zamieszkania.

Co jest przedmiotem ubezpieczenia turystycznego, co jest objęte ochroną?

Przedmiotem ubezpieczenia są przede wszystkim koszty leczenia, wizyt lekarskich, operacji, pobytu w szpitalu, transportu medycznego, leków, pobytu osoby towarzyszącej, transportu zwłok. Można je rozszerzyć o koszty leczenia chorób przewlekłych, ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, koszty ratownictwa i poszukiwań, Odpowiedzialności Cywilnej wobec osób trzecich, Assistance polegające m.in. na zaopiekowaniu się osobami nieletnimi, czy pomocy finansowej w razie utraty środków płatniczych.

Jak długo trwa ubezpieczenie podróżne?

W zależności od potrzeb, ubezpieczenie można zawrzeć na okres od jednego do 365 dni. Suma ubezpieczenia kosztów leczenia, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, czy innych ryzyk, jest dobierana w zależności od Twoich potrzeb. Na wyjazdy rodzinne i grupowe oferujemy dodatkowe zniżki.

Dlaczego warto? Jakie korzyści niesie za sobą posiadanie ubezpieczenia turystycznego?

Koszty usług medycznych na świecie są różnorodne i potrafią być bardzo wysokie. Dlatego posiadanie tego typu ubezpieczenia chroni przed brakiem możliwości podjęcia leczenia, pobytu w szpitalu, czy w ostatecznym przypadku nawet transportu zwłok. Dodatkowo, produkt ten można dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb, poprzez dołączenie ryzyk dodatkowych, jak np. choroby przewlekłe, sporty ekstremalne czy koszty ratownictwa i poszukiwań.

Dlaczego swoją podróż warto ubezpieczyć w Multi‑K?

W Multi-K dobierzemy produkt skrojony na Twoją miarę. Tak, aby przy zachowaniu rozsądnej składki zyskać jak najkorzystniejszą ochronę ubezpieczenia. Doradzimy, co zrobić i jak się zachować, aby w razie problemów zdrowotnych uzyskać fachową pomoc, bez angażowania własnych pieniędzy.

Ubezpieczenia turystyczne i podróżne w Tarnowie

Ubezpieczenia podróżne w Tarnowie, Multi-K Monika Komorowska

Zapraszamy do kontaktu:

+48 608 371 017 | monika.komorowska@op.pl
lub przez formularz kontaktowy poniżej.

Nasze biuro znajduje się w Tarnowie przy ulicy Lwowskiej 43.