Ubezpieczenia podróżne Tarnów

Do kogo skierowane są ubezpieczenia podróżne?

Ubezpieczenia turystyczne są skierowane do wszystkich Polaków wyjeżdżających za granicę, zarówno w celach turystycznych, jak i do pracy. Także do obcokrajowców wyjeżdżających poza kraj stałego zamieszkania.

Co jest przedmiotem ubezpieczenia podróżnego, co jest objęte ochroną?

Przedmiotem ubezpieczenia są przede wszystkim koszty leczenia, wizyt lekarskich,operacji, pobytu w szpitalu, transportu medycznego, leków, pobytu osoby towarzyszącej, transportu zwłok... Można je rozszerzyć o koszty leczenia chorób przewlekłych, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, koszty ratownictwa i poszukiwań, odpowiedzialności cywilnej wobec osób trzecich, Assistance polegające m.in. na zaopiekowaniu się osobami nieletnimi, czy pomocy finansowej w razie utraty środków płatniczych.

Jak długo trwa ubezpieczenie podróżne?

W zależności od potrzeb, ubezpieczenie można zawżeć na okres od jednego do 365 dni. Suma ubezpieczenia kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, czy innych ryzyk, jest wybierana przez Klienta. Na wyjazdy rodzinne i grupowe są dodatkowe zniżki.

Dlaczego warto? Jakie korzyści niesie za sobą posiadanie ubezpieczenia podróżnego?

Koszty usług medycznych na świecie są różnorodne i bardzo wysokie. Dlatego posiadanie tego typu ubezpieczenia zabezpiecza przed brakiem możliwości leczenia, pobytu w szpitalu, czy w ostatecznym przypadku nawet transportu zwłok. Dodatkowo, produkt ten można dopasować do indywidualnych potrzeb Klienta, poprzez dołączenie ryzyk dodatkowych, jak np choroby przewlekłe, sporty ekstremalne, czy koszty ratownictwa i poszukiwań.

Dlaczego swoją podróż warto ubezpieczyć w Multi‑K?

W Multi-K dobierzemy produkt skrojony na Twoją miarę. Tak, aby przy zachowaniu rozsądnej składki zyskać jak najkorzystniejszą ochronę ubezpieczenia. Doradzimy, co zrobić i jak się zachować, aby w razie problemów zdrowotnych uzyskać fachową pomoc, bez angażowania własnych pieniędzy.

Zapraszamy do kontaktu:

608731017 | monika.komorowska@op.pl
lub przez formularz kontaktowy poniżej.

Nasze biuro znajduje się w Tarnowie przy ulicy Dąbrowskiego 1.